Klocki Lego 8089 – Jaskinia Wampy – Star Wars – zestaw używany

Zestaw LEGO 8089 „Jaskinia Wampy” to ekscytujący zestaw z serii LEGO Star Wars, który przenosi Cię do odległej galaktyki. Ten zestaw, wydany w 2010 roku, oferuje niesamowitą przygodę budowania i zabawy, osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen.

Lego 8089

Zestaw wydany w:

2010

Ilość elementów:

282

Ilość minifigurek:

3 Minifigurki

Numery minifigurek:

gen019, sw0098, sw0260

Cena:

499,00 

Klocki z serii Lego Star Wars
W kategorii: Używane zestawy

Brak w magazynie

W odległej galaktyce, gdzie mroźne wiatry Hoth przenikają do kości, a tajemnice kryją się w każdym zamarzniętym zakamarku, LEGO przenosi nas w serce lodowego pustkowia: Lego 8089 – Jaskinia Wampy – Star Wars.

Głęboko wewnątrz jaskini, gdzie śnieżna biel ustępuje miejsca mrocznym cieniom, groźny wampa wyczekuje swojej kolejnej ofiary. W tej zamarzniętej scenerii, Luke Skywalker musi zmierzyć się z jednym z najbardziej przerażających stworzeń Hoth, używając wszystkich swoich umiejętności i mocy Mocy, by przetrwać.

Zestaw LEGO 8089 to nie tylko sceneria z jednego z najbardziej ikonicznych momentów sagi Star Wars. To podróż w głąb mroku, próba siły i odwagi. Kiedy łączysz klocki, stajesz się reżyserem tej dramatycznej sceny, kontrolując każdy ruch, każdy dźwięk miecza świetlnego.

Daj się ponieść magii Hoth, czujesz chłód na skórze, napięcie w powietrzu. W tym zestawie, każdy klocek niesie ze sobą emocję i historię, czekając, aż ty wprowadzisz je w życie. Jaskinia Wampy czeka. Czy masz odwagę, by wejść do środka i stawić czoła swoim lękom?

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Hoth Wampa cave

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, ,

Rok wydania zestawu

Polecane od: