Klocki Lego 75173 – Śmigacz Luke’a Skywalkera – Star Wars – zestaw używany

Zestaw LEGO 75173 „Śmigacz Luke’a Skywalkera” to ekscytujący zestaw z serii LEGO Star Wars, który przenosi Cię do odległej galaktyki. Ten zestaw, wydany w 2017 roku, oferuje niesamowitą przygodę budowania i zabawy, osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen.

Lego 75173

Zestaw wydany w:

2017

Ilość elementów:

135

Ilość minifigurek:

4 Minifigurki

Numery minifigurek:

sw0552, sw0620, sw0700, sw0778

Cena:

159,00 

Klocki z serii Lego Star Wars
W kategorii: Używane zestawy

Brak w magazynie

Wśród rozległych piasków Tatooine, gdzie horizonty rozciągają się aż po najdalsze krańce pustyni, a słońce rzuca złotą poświatą na nieprzeniknione tajemnice, LEGO zabiera nas w serce jednej z najbardziej ikonicznych opowieści: Lego 75173 – Śmigacz Luke’a Skywalkera – Star Wars.

To właśnie na tej pustynnej planecie, młody Luke Skywalker odkrywał swoje przeznaczenie, a jego śmigacz stał się symbolem ducha przygody i niepokornej wolności. Z płynnymi liniami i charakterystycznym designem, ten pojazd był świadkiem wielu ważnych momentów w drodze Luke’a ku staniu się Jedim.

Dzięki zestawowi LEGO 75173, możesz stać się częścią tej epickiej sagi. Od dokładnie odtworzonej kabiny pilota, po skomplikowane detale skrzydeł, każdy klocek jest oddaniem hołdu oryginalnemu śmigaczowi z filmu. Budując, wczujesz się w rolę Luke’a, czując wiatr pustyni na twarzy i słysząc szept Mocy.

Nie jest to tylko model – to fragment historii galaktyki, kawałek podróży, którą każdy fan Star Wars chciałby odbyć. Zbuduj, przeżyj i kontynuuj przygodę. I pamiętaj… Niech Moc będzie z Tobą.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Luke’s Landspeeder

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, , ,

Polecane od:

Rok wydania zestawu

W zestawie

,