Klocki Lego 75002 – AT-RT – Star Wars – zestaw używany

Zestaw LEGO 75002 „AT-RT” to ekscytujący zestaw z serii LEGO Star Wars, który przenosi Cię do odległej galaktyki. Ten zestaw, wydany w 2013 roku, oferuje niesamowitą przygodę budowania i zabawy, osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen.

Lego 75002

Zestaw wydany w:

2013

Ilość elementów:

168

Ilość minifigurek:

4 Minifigurki

Numery minifigurek:

sw0445, sw0446, sw0447, sw0448

Cena:

199,00 

Klocki z serii Lego Star Wars
W kategorii: Używane zestawy

Brak w magazynie

W odległych zakątkach galaktyki, gdzie echa bitew toczonych o dominację w wszechświecie Star Wars wciąż brzmią w uszach, LEGO przenosi nas na pole jednej z najbardziej dynamicznych konfrontacji: Lego 75002 – AT-RT – Star Wars.

AT-RT, czyli Advanced Recon Transport, to lekki, dwunożny pojazd rozpoznawczy, który stanowi połączenie technologicznej precyzji z niezwykłą wprawą pilota. Zaawansowana technologia wpleciona w każdy klocek tego modelu odzwierciedla sprawność i zdolności taktyczne tej maszyny, która przemierzała pola bitew, pełniąc kluczową rolę w starciach Republiki z Separatystami.

Zestaw LEGO 75002 daje nam okazję do zanurzenia się w świecie Star Wars, pozwala odtworzyć niezapomniane sceny z filmów i poczuć się jak prawdziwy pilot AT-RT. Każdy element, od wrażliwych na detalach nogi po wymyślne elementy karoserii, przywołuje obraz galaktycznej sagi, w której moc, honor i przygoda są na wyciągnięcie ręki.

Budując ten zestaw, stajesz się nie tylko inżynierem, ale i opiekunem legendy, która żyje i oddycha historią Star Wars. Niech Moc będzie z Tobą zawsze!

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

AT-RT

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, , ,

Rok wydania zestawu

Polecane od: