Klocki Lego 70365 – Zbroja Axla – Nexo Knights – zestaw używany
Lego 70365

Zestaw wydany w:

2017

Ilość elementów:

81

Ilość minifigurek:

1 Minifigurka

Numery minifigurek:

nex079

Cena:

59,00 

Klocki z serii Lego Nexo Knights
W kategorii: Używane zestawy

Brak w magazynie

W tajemniczym królestwie Knighton, gdzie średniowieczne kody rycerskie przenikają się z iskrą nowoczesności, majestatycznie wyłania się symbol siły i mocy: Lego 70365 – Zbroja Axla – Nexo Knights.

Ta monumentalna zbroja to połączenie starodawnej tradycji rycerskiej z awangardową technologią. Wyposażona w masywne tarcze i ogromny topór, zbroja Axla jest nie tylko pancerzem, ale też wcieleniem nieujarzmionej mocy i determinacji. Wzorzyste zdobienia i świecące elementy świadczą o jej wyjątkowej roli w obronie królestwa Knighton.

Zestaw LEGO 70365 nie jest zwykłym klockiem – to wejście do epickiego świata, w którym honor spotyka się z techniką, a odwaga miesza z innowacją. Montując tę imponującą zbroję, poczujesz się jak prawdziwy rycerz, gotowy stawić czoło każdemu wyzwaniu i obronić swoje królestwo przed ciemnością.

Odkryj moc ukrytą w sercu zbroi Axla, doświadcz jej niezłomności i wrażliwości jednocześnie. Bo to nie tylko stalowe ostrze, to symbol ducha rycerskiego, gotowego walczyć za dobro i sprawiedliwość. Czy jesteś gotowy wkroczyć w ten heroiczny świat i stanąć obok Axla w obronie Knighton?

Oryginalne klocki

Producent

Angielska nazwa:

Battle Suit Axl

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

Polecane od:

Rok wydania zestawu

W zestawie