Klocki Lego 70349 – Miażdżący pojazd Ruiny – Nexo Knights – zestaw używany
Lego 70349

Zestaw wydany w:

2017

Ilość elementów:

193

Ilość minifigurek:

3 Minifigurki

Numery minifigurek:

nex066, nex067, nex068

Cena:

119,00 

Klocki z serii Lego Nexo Knights
W kategorii: Używane zestawy

Na stanie

W sercu burzliwego świata Knighton, gdzie tradycja rycerska splata się z technologiczną magią, z hukiem wjeżdża niebywała machina: Lego 70349 – Miażdżący pojazd Ruiny – Nexo Knights.

To nie jest zwykły pojazd. To majestatyczna maszyna oblężnicza, łącząca w sobie potęgę dawnych katapult i siłę współczesnych mechanizmów. Z jego masywnego korpusu wyrasta potężny młot, gotów w mgnieniu oka zmienić mur obronny w stos gruzów. Połączenie ciemnych, groźnych barw z iskrzącymi się akcentami technologii sprawia, że Miażdżący pojazd Ruiny budzi podziw i trwogę jednocześnie.

LEGO 70349 to nie tylko model do zbudowania. To wejście w świat pełen adrenaliny, gdzie bitwy toczą się nie tylko na miecze, ale także dzięki technologicznym innowacjom. Budując ten pojazd, przeniesiesz się w czasie, łącząc średniowieczne oblężenia z nowoczesną strategią walki.

W świecie Nexo Knights, gdzie zło nieustannie czyha na królestwo Knighton, Miażdżący pojazd Ruiny jest symbolem siły i nieustępliwości. Gotów rozpocząć epicką bitwę i dołączyć do odważnych rycerzy w obronie królestwa?

Oryginalne klocki

Producent

Angielska nazwa:

Ruina’s Lock & Roller

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, ,

Polecane od:

Rok wydania zestawu

W zestawie