Klocki Lego 4194 – Whitecap Bay – Piraci z Karaibów – Używany zestaw

Zestaw LEGO® 4194 „Pirates of the Caribbean – Whitecap Bay” to ekscytujący zestaw z serii Pirates of the Caribbean, który przenosi Cię w świat pirackich przygód. W zestawie znajdziesz 746 klocków, umożliwiających zbudowanie mitycznej Whitecap Bay, miejsca spotkania Syren. Zestaw zawiera minifigurki takie jak Jack Sparrow, Philip Swift, Syrena i Marynarze. Pomimo wcześniejszego użytku, zestaw wciąż oferuje wiele radości i możliwości do kreatywnej zabawy. Czy uda Ci się uratować Syrenę od złowrogich Marynarzy? Wejdź na pokład łodzi ratunkowej i wyrusz na niezapomnianą piracką przygodę dzięki używanemu zestawowi LEGO® 4194 „Pirates of the Caribbean – Whitecap Bay”!

Lego 4194

Zestaw wydany w:

2011

Ilość elementów:

745

Ilość minifigurek:

6 Minifigurek

Numery minifigurek:

poc011, poc014, poc020, poc021, poc023, poc025

Cena:

799,00 

Klocki z serii Lego Pirates of the Caribbean
W kategorii: Używane zestawy

Brak w magazynie

Zestaw LEGO® 4194 „Pirates of the Caribbean – Whitecap Bay” to emocjonujący zestaw z serii Pirates of the Caribbean, który przenosi Cię w świat pirackich przygód i niebezpieczeństw. Ten zestaw, wydany w 2011 roku, oferuje niesamowitą przygodę budowania i zabawy, osadzoną w uniwersum filmów „Piraci z Karaibów”.

Zestaw zawiera 746 klocków, które umożliwiają zbudowanie sceny Whitecap Bay – miejsca legendarnego spotkania Syren. W zestawie znajdują się również minifigurki takich postaci jak Jack Sparrow, Philip Swift, Syrena i Marynarze. To pozwala na odtworzenie niezapomnianych scen z filmów i stworzenie własnych pirackich opowieści.

Whitecap Bay zostało szczegółowo odwzorowane i posiada wiele interesujących funkcji. Możesz uruchomić mechanizm fal, który powoduje unoszenie się Syreny z wody, co dodaje realizmu zabawie. Zestaw zawiera również łódź ratunkową, w której Jack Sparrow i Philip Swift wyruszają na ratunek Syrenie.

Zestaw LEGO® 4194 „Pirates of the Caribbean – Whitecap Bay” oferuje nie tylko radość z budowania, ale także możliwość tworzenia fascynujących historii i scenariuszy z udziałem ulubionych pirackich postaci. Dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, jednocześnie bawiąc się w świecie pełnym tajemnic, skarbów i bitew na pełnym morzu.

Warto zauważyć, że zestaw LEGO® 4194 „Pirates of the Caribbean – Whitecap Bay” to doskonały wybór dla fanów serii „Piraci z Karaibów” i miłośników pirackich przygód. Pozwala na budowanie, rozwijanie umiejętności konstrukcyjnych i wcielenie się w świat legendarnych piratów. Czy uda Ci się ocalić Syrenę od złowrogich Marynarzy? Wyrusz na pełne emocji i zagadek wyprawy dzięki temu zestawowi LEGO® 4194 „Pirates of the Caribbean – Whitecap Bay”!

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Whitecap Bay

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, , , , ,

Rok wydania zestawu

Polecane od: