Klocki TIE Bomber – StarWars – Lego 75347
Lego

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

625

Ilość minifigurek:

4 Minifigurki

Numery minifigurek:

sw1249, sw1250, sw1251, sw1252

Cena:

289,00 

Klocki z serii Lego Star Wars
W kategorii: Nowe

Brak w magazynie

Bombowiec TIE – LEGO 75347

Zanurz się w fascynującym świecie „Gwiezdnych Wojen” dzięki zestawowi LEGO „Bombowiec TIE”. Ten imponujący model odwzorowuje jeden z najbardziej charakterystycznych myśliwców Imperium, który pojawił się w wielu filmach i serialach z uniwersum „Star Wars”.

Charakterystyka produktu:

  • Detale i dokładność: Model został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, odwzorowując kształt, kolory i unikalne cechy bombowca TIE.
  • Minifigurki: W zestawie znajdziesz kilka minifigurek, w tym pilota bombowca TIE oraz inne postacie z uniwersum „Gwiezdne Wojny”, które dodadzą życia Twojemu modelowi.
  • Interaktywne elementy: Bombowiec TIE posiada ruchome skrzydła, otwierany kokpit oraz miejsce na bomby, które możesz zrzucić na wrogie cele.
  • Kompatybilność: Model jest kompatybilny z innymi zestawami z serii LEGO „Star Wars”, co pozwala na tworzenie niesamowitych dioram i scen z filmów.

Dla kogo? Zestaw jest idealny dla fanów „Gwiezdnych Wojen” w każdym wieku, zarówno dla młodszych, którzy chcą przeżyć niesamowite przygody w kosmosie, jak i dla starszych kolekcjonerów, którzy docenią dokładność i dbałość o szczegóły modelu.

Bombowiec TIE od LEGO to nie tylko klocki, ale przede wszystkim niesamowita przygoda w świecie „Gwiezdnych Wojen”. Buduj, baw się i twórz własne historie w galaktyce daleko, daleko stąd!

Oryginalne klocki

Producent

Angielska nazwa:

TIE Bomber

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, , ,

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Star Wars