Klocki The Ministry of Magic – Harry Potter – Lego 76403
Lego 76403

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

1022

Ilość minifigurek:

10 Minifigurek

Numery minifigurek:

hp155, hp161, hp344, hp356, hp357, hp358, hp359, hp360, hp362, hp363

Cena:

459,00 

Klocki z serii Lego Harry Potter
W kategorii: Nowe

Brak w magazynie

Wizyta w Ministerstwie Magii – LEGO 76403

Zanurz się w magiczny świat czarodziejstwa i intryg dzięki zestawowi LEGO „Wizyta w Ministerstwie Magii”. Ten wyjątkowy model pozwoli Ci na odtworzenie jednego z najbardziej tajemniczych i ważnych miejsc w świecie Harry’ego Pottera.

  • Ilość elementów: Zestaw składa się z 1022 klocków, które zapewniają godziny kreatywnej zabawy.
  • Wiek: Zestaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku 9 lat i starszych, ale z pewnością przyciągnie również uwagę dorosłych fanów sagi.
  • Detale: Model został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, odwzorowując korytarze, biura i tajne komnaty Ministerstwa Magii.

Ministerstwo Magii to serce magicznego świata w Wielkiej Brytanii. To tutaj podejmowane są decyzje dotyczące społeczności czarodziejów, a także miejsce, gdzie Harry i jego przyjaciele wielokrotnie stawiali czoła niebezpieczeństwom. Dzięki temu zestawowi możesz odtworzyć kluczowe momenty z filmów, takie jak bitwa w Atrium czy tajne spotkania w różnych biurach.

Zestaw zawiera również minifigurki głównych postaci, które odwiedzały Ministerstwo, co pozwala na jeszcze większe zanurzenie się w fabułę i tworzenie własnych historii.

Wizyta w Ministerstwie Magii od LEGO to nie tylko klocki, ale przede wszystkim niesamowita przygoda w świecie Harry’ego Pottera. Buduj, baw się i twórz własne historie w magicznym świecie czarodziejstwa!

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

The Ministry of Magic

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, , , , , , , , ,

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Harry Potter