Klocki Payakan the Tulkun & Crabsuit – Avatar – Lego 75579
Lego 75579

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

761

Ilość minifigurek:

3 Minifigurki

Numery minifigurek:

avt015, avt017, avt020

Cena:

469,00 

Klocki z serii Lego Avatar
W kategorii: Nowe

Na stanie

Zestaw LEGO Avatar 75579 – Payakan the Tulkun & Crabsuit

Gdzie tajemnicze dżungle Pandory splatają się z błękitnymi rzekami, a gigantyczne drzewa kryją w sobie starożytne sekrety, LEGO przedstawia zestaw, który przenosi nas w sam środek tej magicznej krainy: Payakan the Tulkun & Crabsuit – Avatar – Lego 75579.

Payakan the Tulkun, jeden z odważnych mieszkańców Pandory, jest strażnikiem tej zielonej krainy. Jego sylwetka jest symbolem harmonii z naturą, a moc, jaką emanuje, budzi respekt nawet wśród najbardziej dzikich stworzeń tej planety. Jego imponujące malowidła i charakterystyczne ornamenty opowiadają historię o przygodach, poświęceniu i duchowej mocy.

Crabsuit, zaawansowana maszyna inspirowana skorupiakami Pandory, to technologiczne cudo, które łączy siłę i zwrotność. Wyposażony w precyzyjne chwytaki i pancerz odporny na ataki, Crabsuit jest idealnym kompanem dla Payakana w ich misji obrony Pandory przed zagrożeniami.

Dzięki zestawowi LEGO 75579 możemy stać się częścią tej niesamowitej opowieści. To nie tylko zabawka, to klucz do świata, w którym człowiek i natura łączą się w harmonijnej symfonii, a każda decyzja ma znaczenie dla przyszłości całego wszechświata.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Payakan the Tulkun & Crabsuit

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, ,

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Avatar