Klocki Neytiri & Thanator vs. AMP Suit Quaritch – Avatar – Lego 75571
Lego 75571

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

560

Ilość minifigurek:

2 Minifigurki

Numery minifigurek:

avt001, avt002

Cena:

199,00 

Klocki z serii Lego Avatar
W kategorii: Nowe

Na stanie

Zestaw LEGO Avatar 75571 – Neytiri & Thanator vs. AMP Suit Quaritch

Zanurz się w fascynującym świecie Pandory z zestawem LEGO Avatar 75571 – Neytiri & Thanator vs. AMP Suit Quaritch. Odtwórz jedną z najbardziej dramatycznych scen z filmu, kiedy Neytiri na potężnym Thanatorze stawia czoła pułkownikowi Quaritchowi w jego ogromnym AMP Suit.

  1. Detale i autentyczność: Każdy element zestawu został zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Thanator odzwierciedla majestatyczność i dzikość tej stworzonej przez Jamesa Camerona bestii, podczas gdy AMP Suit pułkownika Quaritcha oddaje potęgę ludzkiej technologii.
  2. Minifigurki: Zestaw zawiera minifigurki Neytiri w jej tradycyjnym ubraniu oraz pułkownika Quaritcha w specjalnym kombinezonie do AMP Suit. Oba postacie są wyposażone w charakterystyczne dla siebie akcesoria i broń.
  3. Funkcje zestawu: Thanator posiada ruchome kończyny, co pozwala na realistyczne odwzorowanie scen z filmu. AMP Suit Quaritcha jest wyposażony w otwierany kokpit oraz ruchome ramiona z chwytakami i działkiem.
  4. Zgodność: Jak wszystkie zestawy LEGO, ten model jest w pełni kompatybilny z innymi klockami tej marki, umożliwiając rozbudowę scenariusza zabawy i połączenie go z innymi zestawami z uniwersum Avatar.

Zestaw jest doskonały dla fanów filmu „Avatar”, a także dla każdego miłośnika epickich bitew i kosmicznych przygód w wieku od 10 lat wzwyż. Jego detale i funkcje dostarczą godzin fascynującej zabawy, a dla kolekcjonerów stanowić będą cenny dodatek do ich zbiorów.

Zestaw LEGO Avatar 75571 – Neytiri & Thanator vs. AMP Suit Quaritch przenosi nas w serce konfliktu między mieszkańcami Pandory a ludźmi. Dzięki niemu możemy poczuć emocje towarzyszące tej epickiej walce i wziąć w niej udział, decydując o losach bohaterów.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Neytiri & Thanator vs. AMP Suit Quaritch

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

,

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Avatar