Klocki LEGO 76226 SUPER HEROES MARVEL Figurka Spider-Mana
Lego 76226

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

256

Ilość minifigurek:

Bez minifigurek

Numery minifigurek:

Cena:

129,00 

Klocki z serii Lego Super Heroes
W kategorii: Nowe

Na stanie

W głębiach szumiącego rytmem wielkomiejskiego życia Nowego Jorku, gdzie każdy zakamarek kryje historię, a niebo jest przecięte pajęczynami nieskończonych możliwości, przedstawiamy wyjątkowy zestaw LEGO 76226 – SUPER HEROES MARVEL: Figurka Spider-Mana.

W tętniącym życiem labiryncie wieżowców i ulic Peter Parker, znany też jako Spider-Man, jest nie tylko symbolem nadziei, ale i odwagi, który z gracją i determinacją przemierza miasto, stanowiąc obrońcę tych, którzy potrzebują pomocy. Każdy klocek tej fascynującej figurki oddaje esencję Spider-Mana, od charakterystycznych czerwono-niebieskich detali jego kostiumu po pajęczynę, która jest wyrazem jego niezwykłych zdolności.

LEGO 76226 to nie jest zwykły zestaw klocków. To elegancka celebracja jednego z najbardziej ikonicznych superbohaterów wszech czasów. Figurka ta jest nie tylko wiernym odzwierciedleniem charakteru i siły Spider-Mana, ale też przypomnieniem o tym, że w każdym z nas drzemie potencjał do dokonywania wielkich rzeczy i bycia bohaterem w codziennym życiu.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Spiderman

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Super Heroes