Klocki LEGO 76225 SUPER HEROES MARVEL Figurka Milesa Moralesa
Lego 76225

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

238

Ilość minifigurek:

Bez minifigurek

Numery minifigurek:

Cena:

129,00 

Klocki z serii Lego Super Heroes
W kategorii: Nowe

Brak w magazynie

W sercu pulsującej życiem metropolii, gdzie z każdym krokiem rodzą się legendy i bohaterowie, przedstawiamy wyjątkowy zestaw LEGO 76225 – SUPER HEROES MARVEL: Figurka Milesa Moralesa. Wśród rozświetlonych neonskimi światłami ulic Nowego Jorku, Miles Morales nie jest zwykłym chłopcem – to następca wielkiego Spider-Mana, który z odwagą i determinacją podnosi rękawicę, aby stać się strażnikiem sprawiedliwości.

Każdy element tej imponującej figurki, od elastycznych sieci web wyrzucanych z jego dłoni po dokładnie odwzorowane detale kostiumu, oddaje ducha nowoczesnego bohatera, który mierzy się z wyzwaniami współczesnego świata. Dynamiczna postawa i precyzyjnie wykonane detale Milesa odzwierciedlają jego młodzieńczą energię i determinację w dążeniu do obrony niewinnych.

LEGO 76225 to nie jest zwykły zestaw klocków. To hołd dla nowego pokolenia superbohaterów, którzy inspirują nas wszystkich, aby odnaleźć w sobie odwagę, by stać się tym, kim naprawdę jesteśmy i bronić tego, co uważamy za słuszne. Niech ta figurka będzie przypomnieniem, że każdy z nas ma w sobie potencjał, by stać się bohaterem własnej opowieści.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Miles Morales

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Super Heroes