Klocki LEGO 76193 SUPER HEROES Statek Strażników Marvel
Lego 76193

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

1901

Ilość minifigurek:

6 Minifigurek

Numery minifigurek:

sh730, sh734, sh742, sh743, sh744, sh745

Cena:

699,00 

Klocki z serii Lego Super Heroes
W kategorii: Nowe

Na stanie

W gwiezdnych otchłaniach, tam gdzie kosmiczne mgławice tańczą w harmonii z melodyjnym szeptem gwiazd, LEGO przedstawia niezwykłą kreację – zestaw LEGO 76193 SUPER HEROES: Statek Strażników Marvel.

Statek Strażników to nie jest zwykła kosmiczna łódź. To pędzący przez wszechświat symbol wolności, azyl dla tych, którzy stawiają czoła nieznanym zagrożeniom i stają w obronie najsłabszych. Wyposażony w najnowocześniejsze technologie, broń oraz miejsce spotkań drużyny, każdy detal tego statku kryje historię pełną przygód, niebezpieczeństw i odwagi.

Gdy Gwiezdny Lord, Gamora, Drax, Rocket i Groot łączą siły na pokładzie tego niezwykłego statku, wiedzą, że są niepokonani. Ich misje prowadzą ich przez nieznane galaktyki, na spotkanie z niezwykłymi cywilizacjami i przeciwnikami, których złość i moc mogą przewyższać wyobraźnię.

Zestaw LEGO 76193 pozwala odkryć fascynujący świat Strażników Galaktyki, przenosząc nas w podróż pełną magii, kosmicznych bitew i nieskończonych możliwości. To więcej niż zestaw klocków – to brama do wszechświata, gdzie granice są jedynie iluzją, a prawdziwa moc tkwi w sercach tych, którzy mają odwagę śnić i walczyć.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

The Guardians' Ship

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, , , , ,

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Super Heroes