Klocki LEGO 76183 SUPER HEROES Jaskinia Batmana: pojedynek z Człowiekiem-zagadką
Lego 76183

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

581

Ilość minifigurek:

6 Minifigurek

Numery minifigurek:

sh784, sh785, sh786, sh787, sh788, sh789

Cena:

309,00 

Klocki z serii Lego Super Heroes
W kategorii: Nowe

Brak w magazynie

W cienistych zakamarkach Gotham, miejsca, gdzie legendy mieszają się z rzeczywistością i tajemnica czai się za każdym kątem, LEGO odkrywa sekretny świat z zestawem LEGO 76183 SUPER HEROES: Jaskinia Batmana – pojedynek z Człowiekiem-zagadką.

Jaskinia Batmana, ukryta głęboko pod ziemią, jest świątynią technologii i tajemnej wiedzy. Miejsce, gdzie Mroczny Rycerz planuje swoje strategie i odpoczywa od niekończącej się walki ze złoczyńcami miasta. W tej monumentalnej konstrukcji kryje się laboratorium pełne zaawansowanych gadżetów, parking dla Batmobilu i komputerowa baza danych zawierająca informacje o każdym przestępcy w Gotham.

Jednak spokój tego świętego sanktuarium jest zagrożony. Człowiek-zagadka, jeden z najbardziej przebiegłych i nieprzewidywalnych wrogów Batmana, włamał się do Jaskini, dając początek ekscytującemu pojedynkowi intelektu i siły. Która ze stron okaże się zwycięska w tej bitwie woli i sprytu?

Zestaw LEGO 76183 przenosi nas do świata, gdzie mity stają się rzeczywistością, a legendy ożywają w formie klocków. To nie tylko wyzwanie dla umysłu i rąk, ale przede wszystkim wejście do opowieści o honorze, poświęceniu i odwiecznej walce dobra ze złem.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Batcave: The Riddler Face-off

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, , , , ,

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Super Heroes