Klocki Kalendarz adwentowy – Harry Potter – Lego 76404
Lego 76404

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

334

Ilość minifigurek:

7 Minifigurek

Numery minifigurek:

hp266, hp314, hp369, hp370, hp371, hp372, hp373

Cena:

149,00 

Klocki z serii Lego Harry Potter
W kategorii: Nowe

Na stanie

Rozpocznij magiczny okres świąteczny z zestawem LEGO Kalendarz adwentowy – Harry Potter (Lego 76404). Ten wyjątkowy zestaw łączy w sobie dwie niesamowite rzeczy: magię świata Harry’ego Pottera oraz radość i oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Zestaw LEGO 76404 to nie tylko kalendarz adwentowy, ale także wspaniała okazja do odkrywania magicznych niespodzianek każdego dnia przed Wigilią. W zestawie znajdziesz 24 wyjątkowe opakowania, każde skrywające miniaturowe budowle, postacie i akcesoria inspirowane uniwersum Harry’ego Pottera. Każdy dzień to nowe odkrycie, które może zostać dodane do Twojej kolekcji lub służyć jako część dynamicznej zabawy.

W zestawie znajdziesz ikoniczne postacie z serii Harry Potter, takie jak Harry, Hermiona, Ron, a także postacie mniej znane, które wniosą nowy wymiar do Twoich przygód. Znajdziesz również elementy, które pozwolą Ci odtworzyć niewielkie sceny z magicznej szkoły Hogwart. Magiczne zwierzęta, narzędzia do nauki czarów, a nawet niesamowite stroje – to tylko część tego, co czeka na odkrycie w zestawie.

Nie tylko dla miłośników Harry’ego Pottera, ten kalendarz adwentowy stanowi fantastyczny prezent dla każdego, kto kocha kreatywną zabawę i niespodzianki. Zestaw LEGO 76404 łączy w sobie świąteczny duch z magią Hogwartu, tworząc niezapomniane doświadczenie.

Dzięki 24 dniom niespodzianek, zestaw LEGO Kalendarz adwentowy – Harry Potter (Lego 76404) jest doskonałym sposobem na budowanie napięcia i radości przed świętami. Wejdź w świat magii, przygód i oczekiwania na Boże Narodzenie, odkrywając każdego dnia nowe magiczne elementy. To nie tylko zestaw, to magiczna podróż przez czas adwentu, którą można przeżyć razem z postaciami ulubionej serii.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Advent Calendar

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, , , , , ,

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Harry Potter