Klocki Jake & Neytiri’s First Banshee Flight – Avatar – Lego 75572
Lego 75572

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

572

Ilość minifigurek:

2 Minifigurki

Numery minifigurek:

avt012, avt013

Cena:

249,00 

Klocki z serii Lego Avatar
W kategorii: Nowe

Na stanie

Zestaw LEGO Avatar 75572 – Jake & Neytiri’s First Banshee Flight

Przenieś się do niezwykłego świata Pandory z zestawem LEGO Avatar 75572 – Jake & Neytiri’s First Banshee Flight. Ten zestaw pozwala odtworzyć jeden z najbardziej ikonicznych momentów filmu, kiedy to Jake Sully i Neytiri po raz pierwszy wsiadają na legendarne Banshee i przemierzają niebo nad dżunglą.

  1. Detale i autentyczność: Model Banshee został zaprojektowany z dbałością o detale, odwzorowując jego majestatyczne skrzydła i charakterystyczny wygląd. Kolorystyka i design nawiązują do magicznej atmosfery Pandory.
  2. Minifigurki: Zestaw zawiera minifigurki Jake’a Sully’ego w jego awatarowej formie oraz Neytiri. Każda z nich jest wyposażona w charakterystyczne dla siebie akcesoria, takie jak łuk Neytiri czy noże Jake’a.
  3. Funkcje zestawu: Banshee posiada ruchome skrzydła i ogon, które można poruszać, imitując lot. W zestawie znajdują się także elementy odwzorowujące roślinność Pandory oraz stojak na Banshee.
  4. Zgodność: Jak wszystkie zestawy LEGO, ten model jest w pełni kompatybilny z innymi klockami tej marki, co pozwala na rozbudowę świata Pandory i łączenie go z innymi zestawami.

Zestaw jest idealny dla fanów filmu „Avatar” oraz wszystkich miłośników kosmicznych przygód w wieku od 9 lat wzwyż. Jego detale i funkcje dostarczą wielu godzin zabawy, a dla kolekcjonerów będzie wspaniałym dodatkiem do ich zbiorów.

Zestaw LEGO Avatar 75572 – Jake & Neytiri’s First Banshee Flight to doskonała okazja do zanurzenia się w magicznym świecie Pandory. Dzięki niemu możemy doświadczyć niezapomnianego momentu pierwszego lotu głównych bohaterów i poczuć magię tego niezwykłego świata.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Jake & Neytiri’s First Banshee Flight

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

,

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Avatar