Klocki Floating Mountains: Site 26 & RDA Samson – Avatar – Lego 75573
Lego 75573

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

887

Ilość minifigurek:

5 Minifigurek

Numery minifigurek:

avt007, avt008, avt009, avt010, avt011

Cena:

469,00 

Klocki z serii Lego Avatar
W kategorii: Nowe

Na stanie

Zestaw LEGO Avatar 75573 – Floating Mountains: Site 26 & RDA Samson

Przenoś się do serca Pandory z zestawem LEGO Avatar 75573 – Floating Mountains: Site 26 & RDA Samson. Ten imponujący zestaw pozwoli ci doświadczyć magicznej atmosfery unoszących się gór Pandory oraz napięć między RDA a tubylcami Na’vi w Site 26.

  1. Detale i autentyczność: Unoszące się góry zostały zaprojektowane z dbałością o detale, ukazując niezwykłą roślinność, wodospady oraz jaskinie Pandory. Struktury Site 26 odwzorowują technologiczną bazę RDA z filmu.
  2. Minifigurki: W zestawie znajdują się minifigurki pracowników RDA, pilota śmigłowca Samson oraz tubylców Na’vi. Każda postać posiada charakterystyczne dla siebie akcesoria i broń.
  3. Funkcje zestawu: Śmigłowiec Samson ma obracające się śmigła, otwierany kokpit oraz miejsce do przechowywania sprzętu. Unoszące się góry zawierają ukryte przejścia, pułapki oraz miejsce na rytualne spotkania Na’vi.
  4. Zgodność: Jak wszystkie zestawy LEGO, ten model jest w pełni kompatybilny z innymi klockami tej marki, co pozwala na rozbudowę Pandory i połączenie jej z innymi zestawami z uniwersum Avatar.

Zestaw jest dedykowany dla fanów filmu „Avatar” oraz miłośników kosmicznych przygód w wieku od 10 lat wzwyż. Jego bogate detale i funkcje zapewnią godziny zabawy, a dla kolekcjonerów będzie nieocenionym dodatkiem do ich kolekcji.

Zestaw LEGO Avatar 75573 – Floating Mountains: Site 26 & RDA Samson przenosi nas w niesamowite rejony Pandory, gdzie technologia ludzi konfrontuje się z naturalnym pięknem i tradycją Na’vi. Zestaw ten umożliwia zanurzenie się w tym konflikcie i przeżycie niezwykłych przygód w świecie stworzonym przez Jamesa Camerona.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Floating Mountains: Site 26 & RDA Samson

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, , , ,

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Avatar