Klocki Drzewko bonsai – Icons – Lego 10281
Lego 10281

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

878

Ilość minifigurek:

Bez minifigurek

Numery minifigurek:

Cena:

199,00 

Klocki z serii Lego Icons
W kategorii: Nowe

Brak w magazynie

Tam, gdzie wschodnie tradycje splatają się z zachodnią precyzją, a natura łączy się z rękodziełem człowieka, LEGO prezentuje arcydzieło, które przenosi nas w świat medytacji i spokoju: Drzewko bonsai – Icons – Lego 10281.

To drzewko bonsai nie jest zwyczajnym drzewem. Jest esencją życia, ukrytą w miniaturowej formie, symbolem wieczności i przemijania, stanowiącym połączenie z naturą i jej niezmiennej mocy. Każdy liść, gałązka i korzeń został starannie zaprojektowany, odzwierciedlając autentyczną sztukę uprawy bonsai, która przez wieki była przedmiotem fascynacji i podziwu.

Zestaw LEGO 10281 to nie tylko wyzwanie dla umiejętności budowlanych. To duchowa podróż, w której każdy klocek staje się częścią większej całości, opowieści o cierpliwości, trosce i zrozumieniu dla otaczającego nas świata. Stworzenie tego drzewka to medytacyjne doświadczenie, które pozwala na chwilę wyciszenia w zgiełku codziennego życia.

Postawienie tego miniaturowego drzewka na półce czy biurku przypomina nam o pięknie prostych rzeczy, o magii, która tkwi w naturze, oraz o tym, że prawdziwe piękno kryje się w szczegółach.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Bonsai Tree

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Icons