Klocki Death Star Trench Run Diorama – StarWars – Lego 75329
Lego 75329

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

665

Ilość minifigurek:

Bez minifigurek

Numery minifigurek:

Cena:

319,00 

Klocki z serii Lego Star Wars
W kategorii: Nowe

Brak w magazynie

Death Star Trench Run Diorama – LEGO 75329

Zanurz się w epickim uniwersum „Gwiezdnych Wojen” dzięki zestawowi LEGO Death Star Trench Run Diorama. Ten imponujący model pozwala fanom sagi na odtworzenie jednej z najbardziej ikonicznych scen z „Nowej nadziei”, w której Rebelianci podejmują desperacką próbę zniszczenia Gwiazdy Śmierci.

  • Detale i dokładność: Zestaw został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, odwzorowując korytarz śmierci Gwiazdy Śmierci z wieloma funkcjami i elementami, które przyciągną uwagę każdego fana.
  • Minifigurki: W zestawie znajdziesz minifigurki pilota X-winga, TIE Fightera oraz kilka innych postaci, które dodadzą życia Twojemu modelowi.
  • Interaktywne elementy: Model zawiera ruchome elementy, takie jak działka laserowe Gwiazdy Śmierci, które mogą śledzić myśliwce Rebelii, oraz specjalne miejsce na X-winga, który może symulować lot przez korytarz.

Death Star Trench Run Diorama przenosi Cię w sam środek bitwy o Gwiazdę Śmierci. Rebelianci, w desperackiej próbie zniszczenia tej potężnej broni, wysyłają swoje myśliwce X-wing w korytarz śmierci, unikając ognia z działek laserowych i próbując trafić w słaby punkt stacji. Dzięki temu zestawowi możesz odtworzyć te emocjonujące chwile, czując adrenalinę i napięcie tej decydującej bitwy.

Zestaw LEGO „Death Star Trench Run Diorama” to nie tylko klocki, ale przede wszystkim niesamowita przygoda w świecie „Gwiezdnych Wojen”. Dzięki licznym detalom i interaktywnym elementom, model ten dostarczy wiele godzin zabawy zarówno młodszym, jak i starszym fanom sagi.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Death Star Trench Run Diorama

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Star Wars