Klocki Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa – Harry Potter – Lego 76396
Lego 76396

Zestaw wydany w:

Ilość elementów:

297

Ilość minifigurek:

3 Minifigurki

Numery minifigurek:

hp332, hp333, hp334

Cena:

149,00 

Klocki z serii Lego Harry Potter
W kategorii: Nowe

Brak w magazynie

W sercu tajemniczych wież i krętych korytarzy Hogwartu, gdzie przeszłość splotła się z teraźniejszością, a los z magią, LEGO otwiera drzwi do jednego z najbardziej fascynujących zakątków tego czarodziejskiego świata: Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa – Harry Potter – Lego 76396.

Gdy przekraczamy próg tej magicznej klasy, czujemy zapach egzotycznych herbat i dźwięk szelestu kryształowej kuli. Jest to królestwo profesor Sybilli Trelawney, miejsce, gdzie przyszłość nie jest tajemnicą, ale sztuką do odkrycia. Światło świec odbija się w wielu powierzchniach, rzucając delikatne cienie, które tańczą w takt bicie serca zamku.

Zestaw LEGO 76396 przenosi nas bezpośrednio do serca wróżbiarstwa, pozwala doświadczyć magii przewidywania przyszłości i tajemniczych wróżb. Każdy klocek, każdy detal, od kryształowej kuli po wróżebne karty, oddaje atmosferę tej niezwykłej lekcji w Hogwarcie.

Kiedy budujemy ten model, nie tylko składamy klocki – uczestniczymy w lekcji, której tematem jest niepewna przyszłość, przeznaczenie i tajemnice, które czekają na nas za kolejnym zakrętem losu.

Oryginalne klocki

Producent

Numer zestawu

Angielska nazwa:

Hogwarts Moment: Divination Class

Ilość elementów

Ilość minifigurek

Numer minifigurki

, ,

Rok wydania zestawu

Polecane od:

Klocki LEGO Harry Potter