Klocki Spider-Man (Miles Morales) – Super Heroes – SH679
Występuje w zestawach: 76171, 76178, Polybag

Numer minifigurki:

SH679

Cena:

49,00 

Klocki Lego Minifigurki

Na stanie

Miles Morales to postać z uniwersum Marvela, która zdobyła dużą popularność jako alternatywna wersja Spider-Mana. W świecie komiksów, Miles przejmuje rolę Spider-Mana po śmierci Petera Parkera w alternatywnym uniwersum.

Miles Morales występuje zestawach LEGO z serii Super Heroes, w tym w zestawach 76171 i 76178. W świecie LEGO Super Heroes, Miles walczy z różnymi przeciwnikami i współpracuje z innymi superbohaterami, aby chronić miasto przed zagrożeniami.

W rzeczywistości komiksowej, Miles Morales jest młodym chłopcem z Brooklynu, który zdobywa moce podobne do tych Petera Parkera po tym, jak zostaje ukąszony przez genetycznie zmodyfikowanego pająka. Jego historia jest unikalna, ponieważ musi zmierzyć się z wyzwaniami bycia młodym superbohaterem w wielkim mieście, jednocześnie próbując zrozumieć swoją tożsamość i miejsce w świecie. Jego postać została wprowadzona, aby przedstawić różnorodność w uniwersum Spider-Mana i stała się jednym z najbardziej kochanych bohaterów wśród fanów Marvela.

W świecie LEGO, Miles Morales jest przedstawiany jako odważny i zdecydowany bohater, który jest gotów stanąć twarzą w twarz z każdym zagrożeniem, aby chronić niewinnych. Jego minifigurka odzwierciedla jego charakterystyczny strój Spider-Mana z czerwono-czarnym wzorem i maską.

Oryginalne klocki

Producent

Angielska nazwa:

Miles Morales, Spiderman

Numer minifigurki

Numer zestawu

, ,

Polecane od: