Klocki Star Wars 75305 Hełm zwiadowcy szturmowców

226,45 

Brak w magazynie

SKU: 75305 Kategoria:

Opis

Przypomnij sobie emocjonujące sceny z Gwiezdnych Wojen, budując i ustawiając na półce imponującą wersję LEGO hełmu zwiadowcy szturmowców. Znajdź chwilę dla siebie i skup się na wymagającym projekcie konstrukcyjnym, który pomoże Ci się zrelaksować. Niewielki model z mnóstwem autentycznych detali odtworzonych w stylu LEGO robi ogromne wrażenie i będzie doskonałą ozdobą domu lub biura. Fajny model hełmu zwiadowcy szturmowców do ustawienia na półce. Zbuduj szczegółowy hełm zwiadowcy szturmowców z kolekcjonerskiej serii modeli konstrukcyjnych LEGO Star Wars dla dorosłych. 

Przetestuj swoje umiejętności konstrukcyjne i przypomnij sobie emocjonujące sceny z Gwiezdnych Wojen podczas budowania hełmu zwiadowcy szturmowców (75305). Każda linia i detal tego charakterystycznego hełmu zostały pięknie odtworzone z klocków LEGO. Ten zaawansowany zestaw konstrukcyjny z serii LEGO Star Wars to ciekawy i pomysłowy sposób na relaks.

Zbuduj i pochwal się

 • Ten kolekcjonerski model Star Wars ma podstawkę z tabliczką z nazwą, dzięki czemu można łatwo zamienić go w atrakcyjną ozdobę domu lub biura. Możesz postawić go obok drugiego modelu hełmu z serii LEGO Star Wars, który jest dostępny w sklepach od maja 2021 roku: hełmu Dartha Vadera (75304) 

Galaktyka prezentów

 • Ten wysokiej jakości zestaw należy do serii zestawów konstrukcyjnych LEGO Star Wars dla dorosłych i będzie wspaniałym prezentem dla każdego miłośnika Gwiezdnych Wojen, doświadczonego konstruktora LEGO lub każdego, kto lubi wymagające rękodzieło.
 • Znajdź chwilę dla siebie i sprawdź swoje umiejętności konstrukcyjne, budując niesamowicie szczegółową wersję LEGO hełmu zwiadowcy szturmowców z Gwiezdnych Wojen (75305).
 • Charakterystyczny wygląd hełmu zwiadowcy szturmowców odtworzony w stylu LEGO przywodzi na myśl sceny z sagi Gwiezdne Wojny, a podstawka z tabliczką z nazwą dopełnia całości tej imponującej ozdoby.
 • Ten wysokiej jakości zestaw należy do serii kolekcjonerskich modeli hełmów LEGO Star Wars do zbudowania i postawienia na półce. Od maja 2021 roku w sklepach dostępny jest również model hełmu Dartha Vadera (75304).
 • Zestaw złożony z 471 elementów oferuje spore wyzwanie konstrukcyjne i będzie świetnym prezentem świątecznym lub urodzinowym dla każdego miłośnika Gwiezdnych Wojen, doświadczonego konstruktora LEGO czy hobbysty.
 • Ten model do zbudowania ma ok. 18 cm wysokości, 11 cm szerokości i 12 cm głębokości, więc nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a robi spore wrażenie na wszystkich.
 • Chcesz kupić ten imponujący zestaw kolekcjonerowi gadżetów związanych z Gwiezdnymi Wojnami, który nie budował wcześniej z klocków LEGO? Żaden problem. W komplecie są szczegółowe instrukcje, dzięki którym każdy poradzi sobie ze złożeniem modelu.
 • Kolekcjonerskie zestawy LEGO Star Wars przeznaczone są dla dorosłych takich jak Ty którzy uwielbiają Gwiezdne Wojny, a w wolnym czasie lubią zajmować się kreatywnymi projektami.
 • Elementy LEGO spełniają surowe standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują, łatwo się łączą i mocno trzymają.
 • Elementy LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, abyśmy mieli pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Informacje dodatkowe

Producent

Polecane od:

kod-kreskowy

5702016914504

Numer zestawu