Klocki Star Wars 75298 Mikromyśliwce: AT-AT kontra Tauntaun

88,50 

Brak w magazynie

SKU: 75298 Kategoria:

Opis

Przygotuj się do walki rewelacyjnych mikromyśliwców na lodowej planecie Hoth. Wskakuj na osiodłanego tauntauna razem z Lukiem Skywalkerem i poszukaj wroga przez elektrolornetkę. Zaatakuj go mieczem świetlnym i miotaczem klocków Lukea, ale uważaj operator AT-AT też ma miotacz klocków do dyspozycji! Czy tę bitwę wygra Imperium Galaktyczne, czy Sojusz Rebeliantów? To Ty decydujesz!

 • Dwa fajne mikromyśliwce LEGO Star Wars do walki 
 • Zestaw LEGO Star Wars Mikromyśliwce: AT-AT kontra Tauntaun to prawdziwa gratka dla małych dzieci! Minifigurki LEGO Lukea Skywalkera i operatora AT-AT gwarantują długie godziny dynamicznej zabawy. 

    Zestaw konstrukcyjny Mikromyśliwce: AT-AT kontra Tauntaun (75298) zainspiruje dzieci do odtworzenia bitwy o Hoth z filmu Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje i odgrywania własnych historii. W komplecie są szybkie do złożenia modele ruchomej maszyny kroczącej AT-AT i tauntauna, na których mogą siąść dwie minifigurki LEGO. Wesołe odgrywanie ról Minifigurki LEGO Luke'a Skywalkera i operatora AT-AT mają miotacze klocków i elektrolornetki. Luke ma dodatkowo miecz świetlny do walki. Dzięki przejrzystym instrukcjom nawet początkujący konstruktorzy LEGO mogą zbudować ten ciekawy i kreatywny model z pewnością siebie godną Jedi, a potem połączyć go z innymi zestawami, na przykład mikromyśliwcem Sokół Millennium (75295). Witaj w świecie LEGO Star Wars Już od ponad 20 lat Grupa LEGO tworzy niezwykłe klockowe wersje kultowych statków, pojazdów, miejsc i postaci z sagi Gwiezdne Wojny. Te zabawki konstrukcyjne wprowadzają dzieci w galaktykę zabawy i są popularnymi prezentami. 

 •  Szybkie do złożenia modele LEGO maszyny AT-AT i tauntauna umożliwiają dzieciom odtworzenie bitwy o Hoth z filmu Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje lub odgrywanie własnych historyjek.
 • Zestaw Mikromyśliwce: AT-AT kontra Tauntaun (75298) zawiera dwie minifigurki LEGO: Luke'a Skywalkera z mieczem świetlnym i operatora AT-AT. Obie minifigurki mają miotacze klocków i elektrolornetki.
 • Tauntaun i ruchoma maszyna AT-AT mają siedzenia dla minifigurek LEGO, a cały zestaw świetnie pasuje do mikromyśliwca Sokół Millennium (75295), który umożliwi jeszcze bardziej dynamiczne pojedynki.
 • Ten niesamowity zestaw konstrukcyjny liczy 205 elementów i doskonale nadaje się na prezent urodzinowy, gwiazdkowy lub upominek-niespodziankę dla sześciolatków i starszych dzieci, które chcesz zaznajomić z kreatywnym światem LEGO Star Wars.
 • Tauntaun ma ok. 7 cm wysokości, 9 cm długości i 5 cm szerokości. Razem z maszyną AT-AT i minifigurkami LEGO zmieści się w plecaku dziecka, więc z łatwością można zabrać go w podróż.
 • Chcesz kupić ten zestaw konstrukcyjny fanowi Gwiezdnych Wojen, który stawia pierwsze kroki w świecie LEGO? Bez obaw. W komplecie znajdują się szczegółowe instrukcje, dzięki którym nawet nowicjusze bez trudu samodzielnie złożą model.
 • Zabawki konstrukcyjne LEGO Star Wars to doskonała propozycja dla starszych i młodszych fanów, którzy lubią odtwarzać sceny z filmowej sagi, wymyślać własne historie lub po prostu prezentować samodzielnie zbudowane modele kolekcjonerskie.
 • Do łączenia klocków LEGO Moc nie jest potrzebna! Już od 1958 roku nasze klocki spełniają najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i pozwalają budować solidne modele.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na wszystkie możliwe sposoby zrzucane, podgrzewane, zgniatane i skręcane. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa ziemskie i galaktyczne!

Informacje dodatkowe

Producent

Polecane od:

kod-kreskowy

5702016913972

Numer zestawu