Klocki Harry Potter 76385 Zajęcia z zaklęć i uroków

125,22 

Brak w magazynie

SKU: 76385 Kategoria:

Opis

Otwórz magiczną książkę zabaw, a natychmiast znajdziesz się w Hogwarcie na zajęciach z zaklęć i uroków u profesora Flitwicka! Opiekun domu Ravenclaw stanął na stosie książek, aby było go widać, i za chwilę rozpocznie wykład dla Harryego Pottera i Cho Chang. Weź księgę zaklęć i dołącz do nich, aby poćwiczyć lewitację Wingardium Leviosa!

 • Harry Potter zajęcia z zaklęć i uroków w książce z klocków LEGO
 • Rzuć zaklęcie na fanów Harryego Pottera ze scenką lekcji w Hogwarcie ukrytą w magicznej książce z klocków na pewno Ci się to uda.

W zestawie LEGO Harry Potter Chwile z Hogwartu: zajęcia z zaklęć i uroków (76385) znajdziesz książkę z klocków, a w niej scenkę z lekcji w Hogwarcie wystarczy ją otworzyć, by natychmiast znaleźć się na zajęciach z rzucania zaklęć u profesora Flitwicka. Przenośny zestaw ze scenką z zajęć Zabawka ma w sobie tyle inspirujących detali, że zaczaruje każdego fana Harry’ego Pottera! Jest w niej tablica, półka i kominek do zbudowania, a także różne przedmioty, które można wyjąć, by nie zabrakło miejsca na zabawę. Każdy z zestawów ma okładkę w innym kolorze i wyjątkowe zdobienia, a po połączeniu z innymi zestawami z kolekcji pozwala utworzyć 360-stopniową scenę z Hogwartu i odgrywać przygody w różnych salach lekcyjnych. Magiczne podarunki dla czarownic i czarodziejów W bogatej gamie zestawów LEGO Harry Potter znajdzie się świetny prezent dla każdego fana popularnej serii filmów.

 • LEGO Harry Potter Chwile z Hogwartu: zajęcia z zaklęć i uroków (76385) to książka z klocków, która kryje w sobie miejsce znane z filmów o Harrym Potterze salę, gdzie profesor Flitwick prowadzi lekcję zaklęć i uroków.
 • W zestawie minifigurki Harry’ego Pottera, Cho Chang i profesora Flitwicka oraz półka na książki, kominek, księga zaklęć i wiele akcesoriów o realistycznym wyglądzie.
 • Po otwarciu okładki dzieci zobaczą scenę z lekcji zaklęć i uroków u profesora Flitwicka. Mogą ćwiczyć magię z użyciem czarodziejskich przedmiotów lub wymyślać nowe zabawy, korzystając z licznych akcesoriów.
 • Magiczny prezent dla małych czarownic i czarodziejów w wieku od 8 lat, którzy szukają nowych pomysłów na ekscytującą zabawę w uniwersum Harryego Pottera.
 • Magiczny zestaw Chwile z Hogwartu ma ok. 12 cm wysokości, 8 cm szerokości i 4 cm głębokości, więc dzieciom będzie łatwo pomieścić go na półce lub zabrać ze sobą tam, gdzie chcą się bawić.
 • W zestawie realistyczne akcesoria, które dzieci znają z filmów o Harrym Potterze, takie jak pióro i podręcznik do nauki zaklęcia lewitacji.
 • Seria obejmuje całą kolekcję takich zestawów, a każdy z nich ukazuje ekscytujące zajęcia w jednej z sal lekcyjnych Hogwartu. Zestawy można połączyć, tworząc 360-stopniową przestrzeń do zabawy.
 • Seria LEGO Harry Potter obejmuje wiele zestawów, a w każdym z nich na dzieci czekają znane i lubiane postacie, funkcje i miejsca z filmów o świecie czarodziejów. To fantastyczne prezenty inspirujące do ciekawej zabawy.
 • Klocki i elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Zestawy LEGO przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Informacje dodatkowe

Producent

Polecane od:

kod-kreskowy

5702016913491

Numer zestawu