Klocki Harry Potter 76384 Zajęcia z zielarstwa

125,22 

Brak w magazynie

SKU: 76384 Kategoria:

Opis

Otwórz okładkę książki z klocków, a natychmiast znajdziesz się w szklarni Hogwartu, gdzie profesor Sprout przygotowuje się do rozpoczęcia lekcji zielarstwa. Weź z szafki księgę zaklęć i dołącz do Cedrica Diggoryego i Nevillea Longbottoma, by uczyć się o roślinach od opiekunki Hufflepuffu. Podlej czarodziejskie rośliny, sprawdź grządkę z dyniami, a potem przesadź magiczną mandragorę tylko nie zapomnij zatkać uszu!

 • Harry Potter zajęcia z zielarstwa w książce z klocków LEGO
 • Magiczna książka z klocków LEGO kryje scenkę z lekcji zielarstwa w Hogwarcie, a także znajome postacie z filmów o Harrym Potterze.

LEGO Harry Potter Chwile z Hogwartu: zajęcia z zielarstwa (76384) to zestaw ukryty w książce zbudowanej z klocków otwórz okładkę, a znajdziesz się w szklarni na lekcji u profesor Sprout. Gotowa zabawka ze scenką z lekcji W tym przenośnym zestawie dzieci znajdą wiele detali znanych z filmów o Harrym Potterze. Szafka jest przymocowana na stałe, ale miejsca do zabawy nie zabraknie, bo część wyposażenia sali można wyjąć na przykład stanowisko do podlewania. Ten wciągający zestaw ze świata Harryego Pottera można też łączyć z innymi zabawkami z tej kolekcji. Każda z nich wyróżnia się kolorem okładki i zdobieniami, a po otwarciu przenosi dziecko do Hogwartu, pozwalając przeżywać przygody w różnych salach lekcyjnych. Po zebraniu całego zbioru zabawki można połączyć, tworząc 360-stopniową scenę z Hogwartu. Magiczne podarunki dla fanów Szukasz świetnego prezentu dla fana Harry’ego Pottera? W serii LEGO Harry Potter znajdziesz wiele wciągających i inspirujących propozycji.

 • LEGO Harry Potter Chwile z Hogwartu: zajęcia z zielarstwa (76384) to zestaw ukryty w książce zbudowanej z klocków otwórz okładkę, a znajdziesz się w szklarni Hogwartu na lekcji zielarstwa.
 • Zawiera minifigurki Cedrica Diggoryego, Nevillea Longbottoma i profesor Sprout, a także księgę zaklęć, grządkę z dyniami, stanowisko do podlewania z wiaderkiem i złotym kranem oraz tło przedstawiające szklarnię.
 • Otwórz okładkę, by natychmiast znaleźć się na lekcji zielarstwa u profesor Sprout. Są tam przybory ogrodnicze i zaczarowane rośliny do ćwiczeń i ostrzeżenia przed potworną mandragorą!
 • Świetny prezent dla małych czarownic i czarodziejów w wieku od 8 lat, którzy szukają nowego sposobu, by doświadczyć magii i emocji w uniwersum Harry’ego Pottera.
 • Magiczny zestaw Chwile z Hogwartu ma ok. 12 cm wysokości, 8 cm szerokości i 4 cm głębokości, więc dzieci łatwo wezmą go ze sobą tam, gdzie chcą się bawić. Na półce też będzie świetnie wyglądać!
 • Zawiera realistyczne akcesoria: srebrną łopatkę, sekator oraz elementy scenerii szklarni, które dzieci będą pamiętać ze słynnych scen w filmach o Harrym Potterze.
 • Seria obejmuje całą kolekcję magicznych zestawów, a każdy z nich przedstawia inną pracownię magiczną w Hogwarcie. Zestawy można połączyć, tworząc jedyną w swoim rodzaju 360-stopniową przestrzeń do zabawy.
 • W każdym z zestawów LEGO Harry Potter czekają liczne postacie, funkcje i miejsca. Dzieci znają je z magicznych filmów i będą oczarowane, mogąc wymyślać i przeżywać nieskończone przygody.
 • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Zestawy LEGO są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Informacje dodatkowe

Producent

Polecane od:

kod-kreskowy

5702016912951

Numer zestawu