Klocki DUPLO 10942 Disney TM Dom i kawiarnia Myszka Minnie

223,18 

Brak w magazynie

SKU: 10942 Kategoria:

Opis

Młodzi fani Myszki Minnie i Kaczuszki Daisy mogą poczuć niezwykłą magię Disneya w praktycznym zestawie z domem i kawiarnią do zbudowania. Jest w nim sporo ciekawych funkcji i akcesoriów, które inspirują do wymyślania niezliczonych historii oraz nauki przez zabawę. Herbatka i gofry, podlewanie kwiatów albo planowanie pidżama party z Minnie i Daisy nie można się nudzić! i gofry, podlewanie kwiatów albo planowanie pidżama party z Minnie i Daisy nie można się nudzić!Rozwój umiejętności ze znanymi postaciami DisneyaWszystkie zestawy konstrukcyjne LEGO DUPLO Disney są profesjonalnie zaprojektowane i zawierają kultowe postacie oraz kreatywne funkcje, dzięki którym rodzice mogą uczestniczyć w kolejnych etapach rozwoju swoich pociech podczas wspólnej zabawy w budowanie. 

Zestaw łączy w sobie aktywne i twórcze budowanie z odrobiną magii Disneya, dzięki czemu zachwyci każdego malucha w wieku od 2 lat. Ten wszechstronny zestaw ma ok. 22 cm wysokości, 38 cm szerokości oraz 22 cm głębokości, więc można przerabiać go na różne sposoby i cieszyć się nieograniczonymi możliwościami zabawy.

W komplecie można znaleźć sporo akcesoriów, takich jak babeczki, gofry, imbryk do herbaty, konewka, miotła, bagietki oraz mikser. Inspirują one do wymyślania ciekawych historii, na przykład wspólnego śniadania albo hodowania kwiatów.

Informacje dodatkowe

Producent

Polecane od:

kod-kreskowy

5702016911244

Numer zestawu