Klocki Art 31201 Harry Potter Herby Hogwartu

564,30 

Brak w magazynie

SKU: 31201 Kategoria:

Opis

Chcesz uczcić swój ulubiony dom Hogwartu? Oderwij się od codzienności i zbuduj jeden z czterech herbów lub zbierz wszystkie cztery zestawy, aby zbudować fantastyczną ozdobę z wszystkimi herbami Hogwartu. Zestaw zawiera ścieżkę dźwiękową, dzięki której budowanie będzie jeszcze bardziej porywającym doznaniem. Gdy skończysz, zamocuj ekskluzywną płytkę z logo Harry'ego Pottera i gotowe możesz z dumą pochwalić się swoją przynależnością!

 • Zbuduj imponująca mozaikę, by pokazać swoje oddanie 
 • Pokaż wszystkim, że jesteś dumnym członkiem wybranego domu Hogwartu i zbuduj herby z zestawu LEGO Art Harry Potter 4 w 1 Herby Hogwartu składanie klocków umili Ci porywająca ścieżka dźwiękowa. 

Budując jeden z herbów zawartych w zestawie LEGO Art Harry Potter Herby Hogwartu (31201), fani mogą nie tylko pokazać wszystkim swoją pasję, ale także urządzić sobie relaksującą wycieczkę do świata kultowych opowieści. Pożegnaj stres Zestaw liczy 4249 elementów i pozwala zbudować mozaikę z jednym z czterech herbów domów Hogwartu Gryffindoru, Slytherinu, Hufflepuff lub Ravenclaw. Zabawę umili Ci ścieżka dźwiękowa, dzięki której dowiesz się więcej o świecie czarodziejów i samych domach. Czas na zmianę? Przerób herb na inny albo zbierz wszystkie cztery zestawy z kolekcji i zbuduj wielką grafikę z herbami Hogwartu. Kreatywne hobby dla dorosłych Nie trzeba być artystą ani mieć kolekcji LEGO, aby docenić piękno tego zestawu. Gotowa mozaika będzie świetną ozdobą pomieszczenia. Ten zestaw LEGO Art jest częścią kolekcji zestawów poświęconych muzyce, sztuce, designowi i architekturze, które stanowią doskonały prezent dla dorosłych rozglądających się za nowym hobby lub projektem. 

 • Uwielbiasz wszystko, co wiąże się z Hogwartem? Sięgnij po cudowny zestaw LEGO Art Harry Potter Herby Hogwartu (31201), który pozwala zbudować ozdobę z jednym z czterech herbów domów.
 • Sięgnij po zestaw LEGO z ponad 4249 elementami, by oderwać się od nużącej codzienności. Jest tu dziewięć dekoracyjnych płytek płótna, płytka z logo Harry'ego Pottera, ramka z klocków LEGO, element do zawieszania i narzędzie do płytek.
 • Jeśli uwielbiasz rękodzieło i Harry'ego Pottera, to nadarza się świetna okazja, by połączyć pasję z relaksem i podładowaniem baterii. Podczas budowania możesz dowiedzieć się więcej o domach dzięki dołączonej ścieżce dźwiękowej.
 • Daj wyraz swej pasji do magii i przygody, budując tę unikalną mozaikę do powieszenia na ścianie. Możesz też zgromadzić cztery zestawy i połączyć je w jeden fantastyczny herb Hogwartu to się nazywa relaks!
 • Każda z czterech wersji mozaiki jest kwadratem o boku 40 cm, a jej budowanie będzie świetnym relaksem dla każdego fana prac ręcznych i Harryego Pottera takiego jak Ty.
 • Wydane jak album instrukcje zmienią budowanie tego artystycznego modelu LEGO w aktywny wypoczynek i pomogą zapomnieć o stresie.
 • Modele LEGO Art są przeznaczone dla dorosłych i doskonale nadają się na ozdoby ścian lub półek, a oprócz tego gwarantują satysfakcję podczas budowania i pozwalają rozwijać zamiłowanie do artystycznego hobby.
 • Elementy LEGO spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO są zrzucane, zgniatane, skręcane, podgrzewane, wyginane, rysowane i rozciągane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ta ozdoba z herbem Hogwartu spełnia rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Informacje dodatkowe

Producent

Polecane od:

kod-kreskowy

5702016914535

Numer zestawu